Dračí pán recenze MMORPG hry zdarma

DL_en_scrn_702x435_1

Hra nás zaujala hned na první pohled – pohledná grafika v zajímavém stylu, který jsme dlouho na české trhu neviděli. Dále pak celkem příběh a další pozitivní recenze, které vyšli na zahraničních portálech. To vše nás nalákalo si hru nainstalovat a zahrát!

Dračí pán je hra, kterou bychom v herním žánru označili jako MMORPG. V překladu tedy jako online hru na hrdiny. Velkou výhodou je, že si nemusíte instalovat žádnou fyzickou aplikaci, ale k hraní vám stačí pouze webový prohlížeč.

Děj se odehrává ve světě, který ovládá pán temných draků, který vládne celému kontinentu. Na tomto světě šíří chaos a utrpení. Našim cílem ve hře bude postavit a vybudovat armádu a spolu s našimi spojenci se postavit proti temným nepřátelům

Hned na úvod hry nás čeká zajímavý souboj s prvním drakem. Hra nás od začátku uvádí do děje a učí nás, jak se ve světě plném draků pohybovat. Po souboji s drakem, kterého jsme porazili se přesouváme do začátečnického města, kde budeme pokračovat v tutoriálu a začneme plnit další questy…

Hra má vcelku vychytaný systém získávání zkušeností. V podstatě po prvním úkolu se dostanete na čtvrtý level hrdiny, což je oproti jiným hrám celkem velká výhoda. Nemusíte totiž plnit dlouhé a nudné úkoly, ale dostáváte krátké questy, za které rychle získáváte na zkušenostech a postupu ve hře. Tím si hra neustále drží akčnost a zábavnost.

Dalším příjemným benefitem hry je, že je kompletně v češtině. Nebudete tedy muset bádat nad tím, co máte v určitém úkolu udělat.

Celkově jsme se hrou spokojeni, naplnila naše očekávání na online mmorpg zdarma a tak můžeme Dračího Pána rozhodně doporučit – minimálně k vyzkoušení. Registrovat se můžete zde. Hodnotíme známkou 7/10.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest